ببینید/ فیلم‌های در حال اکران سینمای جهان

McFarland USA مربی جدید

نویسنده: بهزاد یوسفی
بعد از فیلم «با گرگ‌ها می‌رقصد» کمتر پیش آمده کوین کاستنر در فیلمی حضور داشته باشد و آن فیلم مورد استقبال منتقدان و تماشاگران قرار بگیرد.
اما انگار یکبار دیگر ورق به سود این بازیگر کهنه‌کار برگشته و فیلم تازه‌اش «مک‌فارلند، ایالت متحده» مورد استقبال هر دو گروه قرار گرفته. فیلم از این دست درام‌های ورزشی است که یک مربی از کار کنار گذاشته شده (در اینجا کاستنر) رهبری یک تیم مدرسه‌ای بی‌دست و پا را قبول کرده و در نهایت آنها را به مقام قهرمانی می‌رساند. فیلم براساس اتفاقات واقعی ساخته شده و «نیکی کارو» هم آن را کارگردانی کرده است.

Seventh Son
اثر پروانه‌ای

دیوید که به خاطر قرض‌های خانوادگی خانه‌شان را در معرض فروش می‌بیند به همراه دوستانش به انباری خانه سر می‌زند تا وسایل پدر مرحومش را جمع‌آوری کند. اما او در بین خرت و پرت‌های پدرش نقشه ساخت یک ماشین زمان را پیدا می‌کند که او می خواست آن را برای ارتش بسازد. حالا این چند دوست با همین نقشه ماشین زمان را می‌سازند و موفق می‌شوند به گذشته برگردند. اما دست بردن در اتفاقات گذشته برای آنها ارزان تمام نمی‌شود. این فیلم علمی-تخیلی را «دین ایزریالت» کارگردانی کرده که اولین تجربه سینمایی او محسوب می‌شود....
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code