6اتفاق، شایعه یا پدیده‌ی اسرارآمیز از دنیای عجیب‌و غریب اطراف ما

نویسنده:
در میان پر سر و صداترین خبرهایی كه در وبلاگ‌ها یا محافل پارانرمال دهان به دهان می‌شوند، می‌توان به وحشت از خون‌آشام‌ها در مالاوی، ادعاهای یك سیاستمدار آمریكایی، تست موشكی روسیه، شایعات خون‌آشام‌ها، تفسیری جدید از یك نقاشی قدیمی ، مشاهده‌ی چند یوفو در اوكراین و وحشت در كشمیر اشاره کرد...
در میان پر سر و صداترین خبرهایی كه در وبلاگ‌ها یا محافل پارانرمال دهان به دهان می‌شوند، می‌توان به وحشت از خون‌آشام‌ها در مالاوی، ادعاهای یك سیاستمدار آمریكایی، تست موشكی روسیه، شایعات خون‌آشام‌ها، تفسیری جدید از یك نقاشی قدیمی ، مشاهده‌ی چند یوفو در اوكراین و وحشت در كشمیر  اشاره کرد.

سیاستمدار را بیگانه‌ها بردند!
یکی از سیاستمدارانی که در ایالت فلوریدا در تلاش است یکی از کرسی‌های کنگره را از آن خود کند، مدعی شده که در گذشته، به وسیله‌ی بیگانه‌های فرازمینی ربوده ‌شده و خاطرات بسیار واضحی از این تجربه را هم عنوان کرده است.
نشریه‌ی «میامی هرالد» (The Miami Herald) داستان شگفت‌انگیز «بتینا رودریگز آگیلرا»(Bettina Rodriguez Aguilera) را در مقاله‌ای روایت کرده است تا شاید به محبوبیت او در بین مردم کمک شود و بتواند آرای خود را افزایش دهد. این خانم سیاستمدار، پیش‌تر در سال ۲۰۰۹ (۱۳۸۸)، در مصاحبه‌هایی که در اینترنت هم قابل ‌مشاهده هستند، در مورد تجربیاتش در برخورد با بیگانه‌ها و همین‌طور سوار شدن به سفینه‌ی فضایی آن‌ها به‌تفصیل، توضیحاتی را ارائه کرده بود. البته این خانم، پا را از داستان خود هم فراتر گذاشته و داستان‌های عجیب دیگری هم تعریف کرده است. برای مثال، او مدعی شده غاری را در جزیره‌ی مالتا می‌شناسد که در آن، جمجمه‌ی بیش از ۳۰هزار بیگانه وجود دارد.
با وجود آن‌که ممکن است این‌طور به نظر برسد که او یک انسان معمولی است که تنها قصد کسب شهرت دارد، اما با نگاهی به گذشته‌ی او، می‌توان دید که این احتمال آن‌قدرها با واقعیت سازگار نیست، چرا که او به‌عنوان یکی از نمایندگان حزب جمهوری‌خواه پا به عرصه‌ی این انتخابات گذاشته و درگذشته هم منصبی دولتی در شهر «دورال» (Doral) داشته است. همین‌طور، در بین اعضای خانواده‌‌ی او می‌توان چهره‌های مطرح متعددی را یافت که در بین جمهوری‌خواهان و در مقیاس ملی بسیار شناخته‌شده‌اند.
 از این‌ها گذشته، خانم آگیلرا ممکن است آن‌طور که به نظر می‌رسد از این داستان‌گویی‌ها سود نبرد، چرا که بسیاری از رسانه‌ها این موضوع را به تیتر اصلی خود تبدیل کرده‌اند که در نتیجه‌ی آن، مشکلات زیادی در ستاد انتخاباتی مرکزی این خانم، ایجاد شده‌اند. با این ‌حال، زمانی که میامی هرالد به سراغ این خانم رفت، او نه‌تنها این موضوع را منکر نشد، بلکه به این نکته اشاره کرد که «جیمی کارتر» (Jimmy Carter) و «رونالد ریگان» (Ronald Reagan) هم رسما اعلام کرده بودند که یوفوهایی را دیده‌اند و حتی واتیکان هم اعلام کرده است احتمال وجود حیات فرازمینی را منتفی نمی‌داند...ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code