از جلد دانستنیها تا كنفرانس اپل

نویسنده: علی سیف‌الهی
كانال تلگرام «دانستنیها» در هفته‌های گذشته، موضوعات مختلفی از حوزه‌های مرتبط با مجله را پوشش داده كه بعضی از آن‌ها به مذاق شما خوش آمده است....
  كانال تلگرام «دانستنیها» در هفته‌های گذشته، موضوعات مختلفی از حوزه‌های مرتبط با مجله را پوشش داده كه بعضی از آن‌ها به مذاق شما خوش آمده است. از این پس قرار است مطالب كانال مجله كمی كاربردی‌تر باشند تا شما بتوانید با پیشنهادهای اعضای تحریریه در حوزه‌های مختلف، آشنا شوید. این ارتباط را دوطرفه كنید و پیغام‌های خودتان درباره‌ی مجله را به آی‌دی تلگرام@Danestaniha_telegram بفرستید.

تب داغ
آمار افراد مشکوک به ابتلا به تب کریمه‌ی کنگو در ایران رو به افزایش است و تا لحظه‌ی نوشتن این مطلب، دست‌کم سه نفر بر اثر ابتلا به این بیماری جان خود را از دست داده‌اند. به خاطر همین اینفوگرافیك‌هایی آموزشی درباره‌ی این بیماری در كانال تلگرام مجله قرار گرفت كه در آن‌ها علائم بیماری، روش‌های انتقال به دیگران و راه‌های پیشگیری از آن‌ها مطرح شده بود. این اینفوگرافیك‌ها پربازدیدترین پست‌های كانال «دانستنیها» بودند.

زنده با اپل
كنفرانس توسعه‌دهندگان اپل، «WWDC1» یكی از مهم‌ترین كنفرانس‌های این كمپانی در سال‌های اخیر بود. در این كنفرانس «آی‌او‌اس 11»، كنترل سنتر جدید، کیت مخصوص واقعیت مجازی برای توسعه‌دهندگان و اسپیكر اپل معرفی شدند و مدیران اپل اطلاعاتی درباره‌ی به‌روزرسانی آی‌مک‌ها و معرفی آی‌مک پرو و به‌روزرسانی آی‌پد پرو و تغییر ابعاد سایز کوچک آن به 5/10اینچ ارائه كردند. این كنفرانس خبری به طور زنده در كانال «دانستنیها» پوشش داده شد.

تغییرات تأیید شد
از چهار شماره‌ی پیش تغییراتی در جلدهای مجله‌ی «دانستنیها» انجام شده است. در كانال تلگرام مجله‌ نظرسنجی‌ای منتشر كردیم تا نظر شما را درباره‌ی این تغییرات بدانیم. از بین 1491 نفری كه در این نظرسنجی شركت كردند، 1286 نفر این تغییرات را پسندیدند و 205 نفر هم مخالف بودند. با این حساب، 86درصد شركت‌كنندگان در نظرسنجی موافق تغییرات بودند و 14درصد مخالف. نظرسنجی درباره‌ی بخش‌های مختلف مجله ادامه خواهد داشت.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code